top of page

Офіційне працевлаштування за кордоном - ваш ключ до добробуту

Робота для українців за кордоном стає усе більш затребуваною послугою, яку пропонують десятки рекрутингових агентств по всій країні. Війна, нестабільна економічна обстановка, скорочення штату підприємств, відсутність державного фінансування соціальних програм приводять до того, що мільйони людей по всій країні не можуть знайти нормальну оплачувану роботу.

Якщо ми подивимося на своїх найближчих сусідів, таких як Польща, Чехія, Словаччина, Литва й Латвія, тут ситуація дзеркальна. Відкриття границь між країнами Євросоюзу привело до того, що багато професіоналів, що прагнуть до змін у житті, стали звільнятися з колишніх місць роботи в пошуках кращих умов.

Десятки тисяч вакансій звільняються, завдяки тому, що відбувається відтік робочої сили в більш розвинені країни (Великобританія, Німеччина, Італія, Франція), які можуть запропонувати кращі умови роботи й оплати праці.

У цих умовах робота для жінок і чоловіків з України в Чехії, яку пропонує компанія Global Work, це шанс для багатьох українських родин змінити ситуацію, що склалася. Це відмінна й вигідна альтернатива для кваліфікованих фахівців, а також робітників без спеціальності, яка допоможе матеріально забезпечити свою родину, а також дасть можливість відкласти заощадження на навчання, квартиру та інше.

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯКА РОБОТА Є ДЛЯ ВАС

Дякуємо!

bottom of page